Žlutý flipchart na stůl Leitz Cosy: nezbytný pomocník vašeho kancelářského stolu

Pokud často pracujete na svém stolu, určitě víte, že je důležité mít po ruce všechny potřebné pomůcky, aby vaše práce byla efektivní a plynulá. Stolní flipchart od značky Leitz je v tomto ohledu perfektním řešením. Poskytuje totiž dostatek prostoru pro všechny potřebné poznámky, plány, úkoly nebo nápady, na které byste neměli zapomenout.

Proč je Leitz Cosy flipchart tak skvělý?

Nejenže jde o funkční a praktický předmět, ale také o stylový kancelářský doplněk, který se bude skvěle hodit do jakéhokoliv moderního pracovního prostředí. Kromě toho poskytuje mnoho dalších výhod:

Protiskluzové gumové nožky – Díky nim se nemusíte bát, že vám flipchart sklouzne dolů. Bezpečně stojí na rovné ploše stolu.

Odnímatelný klip – Na flipchart můžete bez problémů umístit i další dokumenty. Odjímatelný klip vám v tomto ohledu usnadní práci.

Popisovač s mazací gumou – Součástí balení je popisovač s mazací gumou na okraji. Takže pokud se vám něco nelíbí nebo si potřebujete něco opravit, není to problém.

I ven z kanceláře – Flipchart vám může být nápomocen nejen v práci, ale také doma nebo na cestách. Stačí si jej zabalit a můžete ho používat kdekoli budete potřebovat.

Kde koupit Leitz Cosy flipchart?

Pokud vás tento skvělý pomocník zaujal, můžete ho zakoupit na stránkách nabytekted.cz. Tento e-shop prodává kvalitní a stylové produkty pro moderní pracovní prostředí. Cena flipchartu se pohybuje okolo 500 korun, což je přijatelná cena za kvalitní výrobek.

Extra popisovače od značky Leitz

Pokud byste potřebovali pořídit více popisovačů nebo jiné kancelářské pomůcky, můžete zkusit některé další kousky od značky Leitz. Tato značka v roce 2021 získala cenu za produktový a komunikační design Red Dot Design Award, což potvrzuje kvalitu jejich výrobků.

Závěrem

Žlutý flipchart na stůl Leitz Cosy je skvělý pomocník, který vám usnadní práci a zpříjemní váš pracovní prostředí. Stylový vzhled, praktičnost a kvalita jsou jen některé z jeho výhod. Pokud hledáte praktický a stylový doplněk pro svůj stůl, určitě byste měli Leitz Cosy flipchart zvážit.

Publikováno
V rubrikách MEDA