Závěsná skříňka na gofry – dub san remo světlý/šedý wolfram s 5 letou zárukou


Závěsná skříňka na gofry – ideální řešení pro uspořádání kuchyně

Závěsná skříňka na gofry je praktický a moderní doplněk, který vám pomůže v uspořádání vaší kuchyně. Jeho elegantní design vám umožní skladovat a uspořádat všechny vaše kuchyňské potřeby bez toho, aby ztratily svého vkusu a stylu. Pokud hledáte praktické řešení pro uspořádání vaší kuchyně, závěsná skříňka na gofry je tou pravou volbou.

Závěsná skříňka na gofry – specifikace

Závěsná skříňka na gofry s rozměry 120 x 30,5 x 35 cm a barvou dub san remo světlý/šedý wolfram je vyrobená z kvalitního materiálu lamino, což zaručuje pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Maximální nosnost skříňky je 20 kg. Skříňka je vyráběna v demontu, což zajišťuje snadnou a pohodlnou montáž ve vaší kuchyni.

Záruka 5 let na závěsnou skříňku na gofry

Závěsná skříňka na gofry je vybavena 5 letou zárukou, což znamená, že můžete být úplně klidní a bez obav používat a těšit se z vaší skříňky na gofry.

Závěsná skříňka na gofry - dub san remo světlý/šedý wolfram s 5 letou zárukou

Závěsná skříňka na gofry je také snadno omyvatelná a udržovatelná, což zaručuje skvělou hygienu vaší kuchyně. Kromě toho je také skvělým řešením pro uskladnění kuchyňského nádobí, talířů, hrníčků a ostatních kuchyňských potřeb, což umožňuje bezproblémovou přípravu vašich oblíbených pokrmů.

Závěsná skříňka na gofry - dub san remo světlý/šedý wolfram s 5 letou zárukou

Objednejte závěsnou skříňku na gofry a užijte si výhodné dodání

Pokud hledáte kvalitní závěsnou skříňku na gofry s 5 letou zárukou, neváhejte a objednejte si ji na našem eshopu. ZDE najdete detailní specifikaci a snadné objednání s výhodnou dopravou a rychlým dodáním.

Závěsná skříňka na gofry - dub san remo světlý/šedý wolfram s 5 letou zárukou

Neváhejte a užijte si maximální komfort a úpravu vaší kuchyně v jediné závěsné skříňce na gofry s moderním designem a 5 letou zárukou.

Publikováno
V rubrikách MEDA