Vínově červená Eco svíčka s 60 hodinovým dožehnutím od Ego Decor Friendly


Vínově červená Eco svíčka pro zahřátí na duši

Vyhladit pocity a rozehrat atmosféru, to je právě to, co může udělat vínově červená Eco svíčka od Ego Decor Friendly. Tuto vůní a barvou se můžete nechat hýčkat na romantickém večeru u vína, nebo když potřebujete vytvořit teplou a útulnou atmosféru v klimaticky chladném domácím prostředí. Svíčka dodá do místnosti světlo, vřelost a okouzlí tóny barvy a vonného aroma.

Eko svíčky s 60 hodinovým dožehnutím

Svíčka při hoření neustále odráží ideu Eco-friendly, zodpovědnosti a bezpečnosti. Hlavním argumentem je možnost bezstarostně užívat si svíčku, aniž byste se museli bát, že se vosk vylévá nebo že by plamen Vikýřil a mohl způsobit požár. Eco candles od Ego dekor jsou navrženy tak, aby se dokonale chovají a usnadňovaly užívací pohodlí.

1) Svíčky při hoření nestékají. Knot se pálením a odpařováním vosku, pomalu propadá svíčkou dolů, kde je pojistka, která zajistí, že knot neprohoří až na úplné dno. Svíčka se hořením jen nevýrazně zmenšuje a tvoří „tubus“ kolem knotu.

2) Plamen svíčky hoří přímo vzhůru (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkem správného uložení knotu, který je ve svíčce v dokonale rovně. Díky tomu můžete být stoprocentně klidní, že požár nevznikne.

Svíčka je vyvážená a designově výborně zpracovaná, takže upoutá pozornost v každé místnosti. A jak už bylo zmíněno, přírodní materiály a pobyt s touto svíčkou je úplně neskutečný zážitek, který Vám bude dodávat světlo, teplé pocity a hlavně nic vám pokoj nespálí nebo neohrozí.

Zakupte Vínově červenou Eco svíčku od Ego Decor Friendly

Kabelky, boty, móda, kosmetika. A co by bylo lepší než si na tyto věci sáhnout a pocítit je v reálnosti, než jenom si prohlížet z webových stránek? Do první kategorie určitě moderní výrobky a do té druhé právě naše Vínově červená Eco svíčka. Vsaďte na kvalitu, na precizní provedení a na nádhernou vůni. Novou svíčku si můžete zakoupit právě zde v eshopu nabytekprozivot.cz.

Vínově červená Eco svíčka od Ego decor friendly

Pojďte se podívat na náš e-shop, kam denně přidáváme nové produkty, snažíme se co nejvíce zpříjemnit Váš pobyt a udělat ho co nejpříjemnější. Kvalitní zboží, vysoká kvalita zákaznického servisu a spokojení zákazníci, to jsou věci, které nás ženou vpřed.

Vlastnosti svíčky

  • Barva: vínově červená
  • Výška: 11,8 cm
  • Hmotnost: 0,5 kg
  • Vůně: příjemná a svěží
  • Doba hoření: 60 hodin
  • Materiál svíčky: stearin (rostlinné a živočišné tuky)

Pojďte si užít blahodárnou atmosféru tuto zimu, kdy chrastí sníh před domem a Váš interiér bude pohlcovat útulnost a světlo této vínově červené Eco svíčky. Vyberte si právě naše svíčky a uvidíte, že Vaše životní prostředí přijde na jinou úroveň.

Svíčky eko candles od Ego decor friendly

Publikováno
V rubrikách MEDA