Umyvadlo na desku Kaldewei Puro 3168 – dokonalá funkčnost v alpské bílé s otvorem pro baterii uprostřed


Výrobek Kaldewei Puro 3168

Umyvadlo na desku s přepadem s otvorem pro baterii o šířce 120 cm, hloubce 46 cm a výšce 12,5 cm je díky svému modernímu designu ideálním řešením pro koupelny s omezeným prostorem. Toto umyvadlo na desku vyniká nejen svým elegantním vzhledem, ale také dokonalou funkčností.

Otvor pro baterii uprostřed

Umyvadlo na desku Kaldewei Puro 3168 je vybaveno otvorem pro baterii uprostřed, což umožňuje snadné ovládání vody při mytí rukou. Tento praktický prvek také přispívá k estetickému celku a umožňuje vytvoření jednotného designového stylu s dalšími prvky koupelny.

Alpská bílá barva

Toto umyvadlo na desku je k dispozici v krásné alpské bílé barvě, která je vysoce odolná proti poškrábání a snadno se udržuje v čistotě. Umyvadlo na desku Kaldewei Puro 3168 tak zaručuje nejen dokonalou funkčnost, ale také estetický design, který je pro mnoho lidí důležitý při zařizování koupelny.

Vynikající kvalita

Toto umyvadlo na desku je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Kvalita výrobků Kaldewei je jedním z hlavních důvodů, proč si zákazníci oblíbili značku Kaldewei a často se rozhodují právě pro tyto výrobky.

Závěr

Umyvadlo na desku Kaldewei Puro 3168 je dokonalým řešením pro koupelny s omezeným prostorem. Tento vynikající výrobek svým moderním designem, praktickým otvorem pro baterii uprostřed a vysokou kvalitou zaručuje dokonalou funkčnost a estetický design. Pokud hledáte kvalitní a stylové umyvadlo na desku, výrobky Kaldewei jsou určitě tou správnou volbou.

Kaldewei Puro 3168

Pro více informací a pro nákup umyvadla na desku Kaldewei Puro 3168 navštivte stránku www.sidonia.cz.

Publikováno
V rubrikách MEDA