Tyrkysově bílý lesk pro vaši domácnost – ASIR Lustr SIVANI


Originální design a skvělá funkcionalita

ASIR Lustr SIVANI se pyšní nejen krásným designem, ale také skvělou funkčností. Tento nádherný tyrkysovo-bílý lustr je vyroben z malé základny, ze které vede sedm kabelů zakončených stínítky staženými sponou k sobě.

Díky tomuto designu působí lustr velmi moderně a elegantně a bude se skvěle hodit do každé moderní domácnosti. Navíc může být nainstalován i do větších místností, neboť dodává dostatek světla.

Vysoká kvalita a dokonalé rozměry

Lustr je vyrobený z kovu tyrkysové a bílé barvy, což mu dodává jedinečný vzhled. Celkové rozměry lustru jsou průměr 45 cm a výška až 109 cm (nastavitelná výška je 29–109 cm). Průměr základní desky činí 10 cm a výška základní desky je 6 cm. Průměr stínítka činí 15 cm a výška stínítka 16 cm. Délka kabelu je 90 cm. Lustr má typ objímky 7 x E 27 a max. 40 W.

Hledáte něco jedinečného pro svou domácnost? Pak je tyrokysvo-bílý lustr SIVANI tou správnou volbou! Navíc můžete být jisti, že zvolený kousek bude mít dokonalé rozměry a kvalitu.

Zapojení je nutné nechat na odborníkovi

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky by měla provádět pouze odborně způsobilá osoba. Proto si na to nechte zajít chuť a nechte to na profesionálech. Žárovky nejsou součástí dodávky, ale to asi není třeba zdůrazňovat.

Nádherný tyrkysovo-bílý lustr SIVANI je naprosto perfektní volbou pro každého, kdo hledá skvělou kvalitu, dokonalé rozměry a originální design. Jen si stáhněte manuál, vše si pečlivě přečtěte a užijte si efektivitu a dokonalé světlo! A když kliknete na tento odkaz https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/asir-lustr-sivani-tyrkys-bily, můžete si ho hned objednat!

Publikováno
V rubrikách MEDA