Tykrosový ručník Vossen pro koupelnu v rozměru 100/150 cm


Tyrkysový ručník Vossen pro koupelnu v rozměru 100/150 cm

Když hledáte něco, co vám dodá v koupelně pocit luxusu a zároveň splní všechny praktické funkce, měli byste si pořídit tyrkysový ručník Vossen.

Elegantní a praktická volba

Jednobarevná vysoce savá osuška ze série „Calypso Feeling“ Vám zprostředkuje opravdovou radost z koupání. Je vyrobena z kvalitní 100 % bavlny a díky povrchu z jemného froté bude doslova hýčkat Vaše tělo. Tyrkysová barva se navíc krásně snoubí s dalšími barvami v koupelně.

Tato osuška má rozměry cca 100 x 150 cm, čímž poskytuje dostatek prostoru pro úplné usušení. Elegantní bordura dodává této osušce nádech luxusu, což ji činí dokonalým doplňkem jakékoli koupelny.

Tykrosová osuška pro dokonalou péči o vaše tělo

Pokud chcete, aby vaše koupelna byla místem pro relaxaci a péči o tělo, je tohle tykrosový ručník Vossen tou pravou volbou.

Jde o kvalitní osušku, která je velmi savá a příjemná na pokožce. Díky jejímu rozměru a materiálu je ideální pro každodenní používání a umožní vám si každé ráno či večer dopřát dávku rozmazlování.

Doporučení pro údržbu

Aby vám tykrosový ručník Vossen dělal radost co nejdéle, doporučuje se prát ho na 60°C a sušit na střední teplotě. Tím získáte delší životnost a kvalitu materiálu i barev. Ručník je vhodný i pro běžné žehlení při teplotě do 200°C.

Pořiďte si tyrkysový ručník Vossen do své koupelny a užijte si pocit rozmazlování každý den. Produkty Vossen jsou k dostání na adrese: esrom.cz.

Krásný a praktický ručník – tyrkysový nádech luxusu a kvalita froté povrchu

ručník Vossen
detail froté povrchu

Savý a příjemný na dotyk – kvalitní materiál získáte dokonalou péči o vaše tělo

příjemný na dotyk

Publikováno
V rubrikách MEDA