Tmavě šedé křeslo s černou podnoží od MICADONI – Mamaia


Krása a pohodlí pro váš domov

Chcete si krásně vybavit svůj domov? Křeslo Mamaia je pro to ideální volbou. Tento kus nábytku se vyznačuje jednoduchým, ale vkusným tvarem. Čalounění sedáku je vyrobeno ze strukturované tkaniny, která je pevná a příjemná na dotek. Je však i velmi odolná proti oděru a vhodná do komerčních prostor.

Kromě estetických kvalit je křeslo také pozoruhodně pohodlné a ergonomické. Celek doplňují elegantní knoflíky na opěradle, které křeslu dodávají noblesu a stylové zakončení. Sezení je podtrženo kovovou, černě lakovanou podnoží. Mamaia je v nabídce v řadě barevném provedení. Vyberte si to pravé do vašeho interiéru!

Tmavě šedé křeslo s černou podnoží od MICADONI - Mamaia

Individuální výroba

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto si můžete být jisti, že vámi objednaný kus nábytku bude originální a ušitý přímo pro vás.

Volba barev

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým rád pomůže s výběrem a poradí, jak vybrat tu správnou barvu pro váš interiér.

Tmavě šedé křeslo s černou podnoží od MICADONI - Mamaia

Rady pro údržbu

Tip: Křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Tmavě šedé křeslo s černou podnoží od MICADONI - Mamaia

Závěr

Křeslo Mamaia od MICADONI je krásným a pohodlným kouskem nábytku, který bude skvěle vypadat v každém interiéru. Navíc si můžete vybrat z řady barev a také vědět, že výrobek je ušitý přímo pro vás. Pokud se vám křeslo zalíbilo, klikněte na odkaz https://www.kupsinabytek.cz/produkt/tmave-sede-latkove-kreslo-micadoni-mamaia-s-cernou-podnozi a můžete si ho ihned objednat!

Publikováno
V rubrikách MEDA