Stylová a ekologická sedací souprava Falco Funny P v hnědé a bílé barvě


Elegantní rohová sedací souprava pro každý interiér

Umístit ji můžete ke stěně, nebo do prostoru.

Sedací souprava Falco Funny P v hnědé a bílé barvě

Sedací souprava je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jediným pohybem se z ní tak stane ideální lůžko pro návštěvy nebo k relaxaci. Díky rozměrům 140×220 cm se na ní pohodlně vyspí i dospělá osoba.

Kvalitní materiály zaručují pohodlnost

Výplň sedáku tvoří pružiny faliste s kvalitní PUR pěnou. Tuto kombinaci kombinaci zvolilo DuoNábytek, aby zajistilo co největší pohodlí a komfort při sezení i spaní. Sedák je potažen luxusní látkou Inari, která se stala velmi oblíbenou díky své kvalitě a dlouhé životnosti.

Detail sedací soupravy Falco Funny P

Kontrastní proužek pro zajímavý efekt

Zajímavým prvkem je proužek v kontrastní barvě, lemující sedací soupravu i polštáře. Tuto designovou vychytávku ocení především lidé, kteří mají rádi netradiční a nevšední design. Sedací souprava Falco Funny P je k dostání v různých barevných provedeních, takže každý si může vybrat to, co nejvíce odpovídá jeho vkusu a stylu domova.

Barevné varianty sedací soupravy Falco Funny P

3 velké opěrné polštáře v ceně

V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře. Tyto polštáře jsou nejen praktickou součástí sedací soupravy, ale také podporují komfort a ergonomii. Díky nim se na sedací soupravě posedí mnohem lépe a pohodlněji, a to i při delším sezení.

Opěrné polštáře v ceně sedací soupravy Falco Funny P

Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Publikováno
V rubrikách MEDA