Stropní LED svítidlo s rozměry 50/50/8 cm

Vyberte si svítidlo, které dokáže osvítit celou místnost s velikostí 50/50/8 cm. Stropní LED svítidlo je ideální volbou pro každou domácnost a firmy, které potřebují účinné osvětlení.

Specifikace svítidla

Typ: STROPNÍ LED SVÍTIDLO

Rozměry: 50/50/8 CM

Materiál: KOV/PLAST

Barvy: CHROMU/BÍLÁ

Světelný zdroj: 1X 48W LED/3200LM

Dimenzování: D/Š/V 50X50X8 CM

Úsporné a energeticky účinné

Stropní LED svítidlo je velmi úsporné a energeticky účinné, což znamená, že ušetříte peníze na účtech za elektřinu. Svítidlo je mimořádně účinné a má velkou sílu osvětlení, takže vám poskytne nejlepší světlo pro váš domov nebo kancelářské prostory.

Jednoduchá instalace

Instalace tohoto stropního LED svítidla je velmi snadná a jednoduchá. Nemusíte být elektrikářem, abyste ho mohli nainstalovat. Stačí pouze připojit svítidlo k elektrickému vedení a můžete se těšit na jasně osvětlenou místnost.

Stropní LED svítidlo

Vhodné pro každý interiér

Toto stropní LED svítidlo se hodí do každého interiéru. Jeho moderní design mu umožňuje sladit se s jakýmkoli interiérem. Nadčasový design a jednoduchý styl vám umožní, aby vaše místnost vypadala stylově a moderně.

Nakupujte u nás

Pokud hledáte ideální stropní LED svítidlo, zvolte naší nabídku. Nabízíme kvalitní a spolehlivé svítidlo s vysokou účinností. Navíc náš produkt je k dispozici za velmi konkurenceschopnou cenu. K dostání na https://www.naradi-cz.cz/produkt/stropni-led-svitidlo-50-50-8-cm.

Stropní LED svítidlo

Závěr

Zvolte stropní LED svítidlo pro vaši domácnost nebo kancelářské prostory a zajistěte si dokonalou a efektivní osvětlení. S úsporným řešením ušetříte na elektřině a s jeho moderním designem vaše místnost bude vypadat moderně a stylově. Nákup můžete provést na adrese: https://www.naradi-cz.cz/produkt/stropni-led-svitidlo-50-50-8-cm.

Publikováno
V rubrikách MEDA