Set tří hrnků LINORA od Bloomingville (82055877)

Stylový a krásný set 3 hrnků LINORA od dánské značky nádherného nábytku BLOOMINGVILLE je spojením jedinečného designu a kvalitních materiálů.

Popis produktu

Set obsahuje 3 krásné hrnečky z kameniny v bílé barvě a modře zbarvenými zajímavými vzory, které jsou pro každý z hrnečků unikátní. Spodní část hrnku je neglazovaná v přírodní barvě. To dodává hrnkům velmi zajímavý a netradiční vzhled. Díky oušku je pití teplých nápojů velmi příjemné. Krásný zástupce severského designu, díky kterému bude ranní káva zase o něco příjemnější.

Set tří hrnků LINORA je nejen stylovým doplňkem, ale také praktickou volbou. Hrnky jsou vhodné pro každodenní použití a dají se využít na různé nápoje – například kávu, čaj, horkou čokoládu či kakao.

Každý hrnek je pečlivě zpracován a vyroben z kvalitních materiálů. Zvláštní pozornost byla věnována výběru barvy a vzoru, který dodává hrnkům určitou originalitu a jedinečnost.

Koupit zde

Klady a zápory

Klady

  • Stylový design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiály
  • Široké využití

Zápory

  • Nejsou

Technická specifikace

Rozezměry hrnků: 11×8,5 cm

Materiál hrnků: kamenina

Barva hrnků: bílá, modrá

Montáž a péče

Montáž: nevyžaduje

Péče: nevyžaduje

Tento set tří hrnků LINORA od Bloomingville je tedy dokonalým spojením stylového designu a praktičnosti. Pokud hledáte něco, co osvěží váš domov a zpříjemní vám každodenní rituály spojené s kávou či čajem, nemusíte dál hledat. Set tří hrnků LINORA je tady právě pro vás.

Publikováno
V rubrikách MEDA