Set konferenčních stolů HOKAL z bílého mramoru carrara s 5 letou zárukou


Úvod

Set konferenčních stolů HOKAL je skvělým doplňkem pro každou moderní kancelář nebo domácí pracovnu. Stolky jsou vyrobeny z bílého mramoru carrara a mají černý kovový rám. Tyto stolky jsou nejen elegantní, ale také velmi praktické a funkční.

Vlastnosti setu

Set konferenčních stolů HOKAL je vyroben z kvalitního materiálu, lamina. Tento materiál je velmi odolný a snadno se udržuje. Barva mramoru je bílá, což dodává celému setu velmi moderní vzhled.

Rozměry a nosnost

Každý ze stolků má rozměry 40 x 40 x 40 cm nebo 50 x 50 x 50 cm, a nosnost až 15 kg na jeden stolek. To z dělá velmi praktické stolky, které mohou sloužit nejen k poskytnutí pohodlí při práci, ale také pro uložení různých věcí, jako jsou například knihy nebo rostliny.

Demontáž a montáž

Set konferenčních stolů HOKAL je dodáván v demontu a je velmi snadné ho smontovat. Montážní návod je přiložen k výrobku. Také je možné set snadno rozložit do jednotlivých stolků a transportovat je na jiné místo.

Záruka

Tento set konferenčních stolků má 5 letou záruku. V případě jakéhokoli problému s výrobkem během této doby se můžete obrátit na prodejce nebo výrobce.

Objednání a doprava

Tento set stolků HOKAL si můžete objednat online na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/set-konferencnich-stoku-hokal-mramor-carrara-bily-5-let-zaruka. Doprava je zdarma a doručení probíhá v co nejkratším čase.

Obrázky

Set konferenčních stolů HOKAL z bílého mramoru carrara s 5 letou zárukou

Set konferenčních stolů HOKAL z bílého mramoru carrara s 5 letou zárukou

Publikováno
V rubrikách MEDA