Šedý puf Tenzo Harry – pohodlné a stylové sezení o šířce 122 cm

Harry, to je puf, který vás nenechá ve štychu. Využijte šikovného pufu jako další místo na sezení nebo jako odkládací plochu pro vaše unavené nožky. Skvěle se hodí do obývacího či dětského pokoje a své využití najde i v ložnici či předsíni.

Úchvatný design Tenzo

O společnosti Tenzo:

Továrna značky Tenzo se nachází ve Smålandsstenaru, části regionu Gnosjö ve Švédsku. Navrhují a vyrábí nábytek, který je exportován do mnoho dalších zemí po celé Evropě, jako je Francie, Německo, Švýcarsko, Benelux a Skandinávie.

Značka Tenzo byla založena v roce 1934 výrobcem Davidem Johanssonem. Dnes je Tenzo jedním z největších švédských výrobců nábytku a snaží se být v čele moderního designu nábytku. A právě v designu se snaží značka Tenzo vyniknout. Má špičkový tým návrhářů, které mají kompetence v různých oblastech a tak se pravidelně vytváří unikátní kousky, které jdou s dobou.“

Šedý puf Tenzo Harry

Tento puf Harry je ukázkou toho, jak dokáže Tenzo spojit moderní design s praktickým využitím. Jeho šedá barva se dokonale hodí k jakémukoli interiéru a jeho šířka 122 cm zaručuje dostatek místa k pohodlnému sezení.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost pořídit si designový kousek od společnosti Tenzo. Navštivte stránku produktu na naradi-cz.cz a objednejte si svůj vlastní puf Harry ještě dnes!

Publikováno
V rubrikách MEDA