Šedá sametová pohovka Mazzini Sofas Sardaigne o délce 158 cm


Šedá sametová pohovka Mazzini Sofas Sardaigne

Mazzini Sofas jsou elegantní pohovky, které nepřehlédnutelně oživí váš obývák či pracovnu. je dokonalá volba pro všechny, kteří chtějí kombinovat jedinečný design s nejvyšší kvalitou. Tato pohovka perfektně zapadne do interiéru každé moderní domácnosti, její minimalistické linie a stylové nohy vyvedené v retro stylu dodají každé místnosti nevšední atmosféru.

Vyrobeno z kvalitních materiálů

Stylové nohy vyvedené v retro stylu jsou vyrobeny z bukového dřeva, které je velmi tvrdé a pevné. Jejich klasické pojetí navíc příjemně podtrhává minimalistické linie, které zdobí celou sedačku. Sedák i opěrky jsou vyplněné vysoce pružnou polyuretanovou pěnou, která je velmi prodyšná a navíc fyziologicky nezávadná. Navíc jsou potaženy na dotyk příjemnou hebkou tkaninou, díky které bude každé posezení tím nejpříjemnějším zážitkem z celého dne.

Šedá sametová pohovka se stane hlavním prvkem vašeho obývacího pokoje. Je vyrobena z kvalitního materiálu, který má vynikající odolnost a dlouhou životnost. Díky jejímu sofistikovanému designu si ji oblíbíte hned na první pohled a bude se stát nedílnou součástí vašeho každodenního života.

Dodání zdarma

Našim zákazníkům nabízíme dodání této luxusní pohovky zdarma. Odborně zabalenou dodáme až k vašim dveřím a vy si ji můžete snadno sestavit sami. V případě potřeby vám rádi pomůžeme s jakýmkoli dotazem ohledně výrobku nebo jeho montáže. Tato šedá sametová pohovka je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a kvalitní pořízení pro svůj domov. Objednejte si ji ještě dnes z našeho e-shopu a dopřejte si pohodlný odpočinek na té nejlepší pohovce.

Šedá sametová pohovka Mazzini Sofas Sardaigne

Pro přímý nákup této šedé sametové pohovky navštivte naši stránku bestnabytek.cz.

Publikováno
V rubrikách MEDA