Podložka na židli – praktický doplněk pro pohodlné sezení

Sezení na zahradní židli může být často nekomfortní a nepohodlné. Naštěstí existuje řešení, které Vám tuto zkušenost může změnit – podložka na židli. Tato podložka Vám zpříjemní sezení na Vaší zahradní židli a umožní Vám užívat si pohodu venkovního prostředí i při delším pobytu na zahradě.

Stylový design a pohodlí

Tato podložka má rozměry cca 50 x 100 cm (Š x H) a má potah ze směsové tkaniny v elegantní antracitové barvě. Na povrchu podložky je potištěn stylovým písmem, který přidá punc originálnosti a stylu každé zahradě. Výplň podložky z pěnové hmoty a flísu Vám zaručí komfortní sezení a minimalizuje nepohodlí z tvrdého sedadla zahradní židle. Podložka k židli se připevní praktickými pásky, což zajistí, že se podložka při sezení nebudete muset přehazovat a nebudete tak trávit čas vyrovnáváním polštáře.

Tento pohodlný polštář si nebudete moci vynachválit! Pokud máte na zahradě židli, která je nepohodlná a trávíte na ní spoustu času, tato podložka je přesně to, co pro komfortní sezení potřebujete. S touto podložkou budete mít pohodlné a pevné sezení po celou dobu, kdy budete na zahradě.

Specifikace podložky na židli

Typ: 2945-02

Výška: nízké

Materiál: 85% BW – 15% Polyester

Zpracování: se steh. lemem

Barva: antracitová High Tea

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a pořiďte si podložku na židli na našem eshopu nyní! Na našem eshopu Crosta.cz naleznete široký sortiment zahradního nábytku a doplňků, abyste si mohli užívat pohodu a komfort venkovního prostředí.

Stačí si vybrat z naší nabídky, objednat a my Vám vše přivezeme na dohodnuté místo. Nemusíte se obávat o složité sestavování nábytku – naši profesionálové si poradí se sestavením i instalací a Vy se můžete plně věnovat užívání zahradní pohody.

Podložka na židli

Zdroj: https://www.crosta.cz/produkt/podlozka-na-zidli-50-7-100-cm

Publikováno
V rubrikách MEDA