Nechte se okouzlit bílým oválným ubrusem AmeliaHome EMPIRE o rozměrech 110×140 cm


Bílý oválný ubrus pro dokonalé stolování

Oválný ubrus AmeliaHome EMPIRE je ideální volbou pro milovníky dokonalého stolování. Jeho rozměry 110×140 cm jsou dostačující pro většinu stolů a přitom dokonale podtrhnou jejich elegantní vzhled. Ubrus je navíc ušitý ze 100% polyesteru s gramáží 150g/m2, což zaručuje vysokou kvalitu a životnost.

Voděodolná a nešpinivá povrchová úprava představuje další výhodu tohoto ubrusu. Díky ní můžete sladkosti a nápoje na stůl klidně položit, aniž byste se museli obávat o jeho čistotu. Ubrus AmeliaHome EMPIRE se snadno udržuje v čistotě a díky kvalitnímu materiálu je velmi odolný vůči opakovaným praním.

Atraktivní design pro vaši kuchyni
Bílá barva ubrusu AmeliaHome EMPIRE je velmi elegantní a čistá. Jeho příjemné barvy dokáží zútulnit každý interiér, přičemž v kombinaci s dalšími doplňky z kolekce AmeliaHome EMPIRE vytvoří dokonale sladěnou kuchyni plnou harmonie a pohody.

Specifikace produktu
– Materiál: 100% polyester
– Gramáž: 150g/m2
– Barva: bílá
– Tvar: oválný
– Kolekce: EMPIRE
– Výrobce: AmeliaHome

Výhody ubrusu AmeliaHome EMPIRE:
– Voděodolná a nešpinivá povrchová úprava
– Vysoká kvalita a životnost
– Snadná údržba v čistotě
– Příjemné barvy pro zútulnění interiéru
– Dokonalý doplněk k jiným produktům z kolekce AmeliaHome EMPIRE

Pokud hledáte dokonalý ubrus pro vaši kuchyni, rozhodně neváhejte a vyberte si ubrus AmeliaHome EMPIRE. Jeho kvalita, životnost a elegantní design se vám určitě osvědčí již po prvním použití.

Podívejte se i na další produkty z kolekce AmeliaHome EMPIRE a nechte se inspirovat pro další dokonalé doplňky do vaší kuchyně.

Doporučení:
– Prát při teplotě do 30°C
– Nebělit
– Nesušit v sušičce
– Žehlit při teplotě do 150°C

Více informací a možnost nákupu najdete na stránkách: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/ovalny-ubrus-ameliahome-empire-bily-velikost-o110m140

oválný bílý ubrus AmeliaHome EMPIRE

Publikováno
V rubrikách MEDA