Moderní volně stojící vana Polysan Matrix 175×80 cm s akrylátem a volbou orientace 39123

Volně stojící vana z akrylátu – to je přesně to, co hledá mnoho lidí, kteří chtějí mít svou koupelnu na míru. Moderní design, volba orientace a velký objem koupele – to je to, co nabízí Polysan Matrix 175×80 cm.

Levá i pravá orientace

Jedním z nesporných předností této vany je možnost volby orientace. Bez ohledu na to, zda máte koupelnu levou nebo pravou, budete mít možnost si vybrat variantu, která pro vás bude nejlepší. Není to však jediná věc, kterou byste si měli u této vany všímat.

Akrylátový materiál

Polysan Matrix 175×80 cm je vyrobena z akrylátu, což je materiál, který má řadu výhod. Jedním z nich je vysoká tepelná izolace – díky ní se voda v koupelně rychle neochladí a voda zůstane déle teplá.

Velký objem koupele

Polysan Matrix má objem 195 litrů, což znamená, že se v ní brzy zahřejete a můžete si v ní vychutnat koupel po celou dobu.

Krásný design

A nyní k samotnému designu – a ten je opravdu krásný. Vana má moderní, hladké tvary a elegantní vzhled. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí mít v koupelně krásnou věc, která bude zároveň plnit svou funkci perfektně.

Zvolte si svou orientaci

Jak již bylo zmíněno výše, Polysan Matrix nabízí možnost volby orientace. To znamená, že si můžete vybrat variantu, která pro vás bude nejlepší. Bez ohledu na to, zda máte koupelnu s levou nebo pravou stěnou, budete mít možnost si vybrat.

Jednoduchá údržba

Poslední věcí, kterou byste si měli u této vany všímat, je jednoduchá údržba. Díky akrylátovému materiálu se vana snadno udržuje a vypadá stále jako nová.

Moderní volně stojící vana Polysan Matrix 175x80 cm s akrylátem a volbou orientace 39123

Krásná, moderní a plně funkční – taková je Polysan Matrix 175×80 cm. Pokud hledáte koupelnu na míru s krásným designem a vysokou kvalitou, je tato vana tou nejlepší volbou. Navíc, díky možnosti volby orientace, si můžete vybrat tu správnou variantu pro vaši koupelnu.

Zajímá vás Polysan Matrix 175×80 cm? Klikněte zde a vyberte si svou novou vanu!

Publikováno
V rubrikách MEDA