Masivní komoda TOLIMA 3S z borovice – praktický a stylový kousek do každého interiéru

Komoda je jedním z nejúčinnějších nástrojů pro úpravu a organizaci interiéru. Pokud hledáte komodu kvalitní, stylovou a praktickou, může být TOLIMA 3S z borovicového masivu tou správnou volbou.

Praktičnost a styl spojené v jednom kousku nábytku

Komoda TOLIMA 3S z borovice se třemi zásuvkami nabízí dostatek úložného prostoru pro různé drobnosti a předměty. Ideálně se hodí do ložnic, obývacích pokojů, chodeb či dětských pokojů. Její rozměry jsou 43 x 35 x 57 cm, takže se snadno vejde i do menších prostor.

Kovové pojezdy na zásuvkách zajistí pohodlné a plynulé otevírání a zavírání. Dodává se v demontu, ale s jednoduchým návodem na sestavení, takže si ji snadno můžete postavit dohromady sami.

Materiál a provedení

Komoda TOLIMA 3S je vyrobena z borovicového masivu, který je velmi odolný a poskytuje komodě pevnou konstrukci. Jemné kresby dřeva vytvoří stylovou a příjemnou atmosféru v místnosti. Lakované provedení poskytuje ochranu dřevu před vlhkostí a opotřebením, a zajišťuje tak dlouhou životnost tohoto kousku nábytku.

Záruka 24 měsíců

Komoda TOLIMA 3S z borovicového masivu je vynikající volbou, pokud hledáte nábytek, který je praktický, stylový a odolný. Navíc ji můžete zakoupit s garancí 24 měsíců, takže nemusíte mít obavy z kupování nábytku na e-shopu.

Pořídit si tuto komodu můžete na www.interierio.cz, kde najdete i další zajímavé kousky nábytku pro Váš domov.

Komoda TOLIMA 3S z borovice

Publikováno
V rubrikách MEDA