Luxusní prošívaná přikrývka DecoKing Inez – bílá, velikost 135×200 cm

Luxusní prošívaná přikrývka DecoKing Inez je kvalitním a nadčasovým kouskem, který by neměl chybět ve vaší ložnici. Sada přikrývek obsahuje 2 kusy, které jsou prošívané vzorem vln a mají bílou barvu.

Kvalitní přikrývka je základ!

Každý ví, že kvalitní přikrývka je základem pro dobrý spánek. Prošívané přikrývky jsou navíc měkké a lehké, což z nich dělá ideální volbu pro celoroční použití.

Náplň přikrývky je vyrobena z vlákna HCS, což znamená, že je plněna recyklovanými vlákny. Tato přírodní náplň je velmi lehká a zároveň dobře izoluje, takže se pod ní budete cítit příjemně i v chladnějších dnech.

Specifikace produktu:

– Sada přikrývek Inez – 2 kusy
– Barva: bílá
– Vzor: prošívání vln
– Materiál: potah – mikrovlákno 72 g / m2; plnění recyklovanými vlákny HCS
– Dokončení: ultrazvukové, kolmé rohy
– Sezónnost: jakákoli sezóna
– Značka: DecoKing
– Certifikace Oeko-Tex. Vhodná pro alergiky.

Péče

Pokud se rozhodnete pro nákup této prošívané přikrývky, budete si muset dávat pozor na to, jak ji budete čistit. Pro optimální výkon přikrývky ji nejlépe perete při maximální teplotě 95 stupňů Celsia. Nechlorujte ji a ani ji neblejte.

Přikrývku byste neměli ani žehlit, ale můžete ji sušit v bubnu při nízké rychlosti. Pokud budete postupovat podle těchto doporučení, udržíte přikrývku DecoKing Inez krásnou a plnou života po mnoho let.

Luštit šifru bílé a elegantní ložnice nebude s prošívanou přikrývkou DecoKing Inez vůbec těžké. Určitě se stane nejen praktickým kouskem ve vaší domácnosti, ale taktéž se stane krásným dekoračním prvkem, který skvěle doladí interiér vaší ložnice.

Užijte si klid a pohodu naší prošívanou přikrývkou DecoKing Inez, nadčasovým kouskem do vaší ložnice! Pokud vás zaujala tato přikrývka, můžete si ji zakoupit na této stránce za velmi rozumnou cenu.

Prošívaná přikrývka

Vyberte si kvalitní a nadčasovou přikrývku, vyberte si DecoKing Inez!

Publikováno
V rubrikách MEDA