Luxusní koupelna s vanou Kaldewei Saniform V4 Star 160×70 cm v provedení smaltovaná ocel (kód 134334010001)


Luxusní koupelna s vanou Kaldewei Saniform V4 Star

Speciální vana ze smaltované oceli

Pokud hledáte pro svou koupelnu luxusní a kvalitní designovou vanu, tady je řešení. Vanu Kaldewei Saniform V4 Star s rozměry 160×70 centimetrů a povrchovou úpravou Celoplošný Antislip, která umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany, vám nabízí specializovaný eshop nabyteklevneji.cz.

Smaltovaná ocel použitá na výrobu této vany je odolná a dlouhodobě snese náročné využívání. Vana se snadno udržuje a je cenově dostupná. Dále je doplněna o speciální antiskluzovou úpravu, která zaručuje bezpečnost při vstupu do vany. Vana je navržena tak, aby se do ní pohodlně vešli dva lidé.

Kód 134334010001

Vana Kaldewei Saniform V4 Star v provedení smaltovaná ocel má kód 134334010001 a je dostupná na nabyteklevneji.cz. Balení vany obsahuje samotnou vanu bez madla, nožiček a podhlavníku. Tyto doplňky si však můžete dokoupit zvlášť, aby vaše koupelna byla dokonalá.

Vynikající kvalita i bez přidaných doplňků je samozřejmostí. Vana Kaldewei Saniform V4 Star dává vyniknout každé moderní koupelně a umožňuje splnění vašich fantazií o dokonalé koupelně.

Moderní design s antiskluzovou úpravou

Vanu Kaldewei Saniform V4 Star vyniká svým moderním designem s povrchovou úpravou Celoplošný Antislip. Antiskluzová povrchová úprava zajišťuje bezpečné užívání vany a umožňuje klidné a pohodlné užívání vany.

Bezpečnost a design jdou ruku v ruce a tato vana je dokonalým příkladem toho, jak na sebe mohou navazovat oba prvky.

Získat v koupelně luxusní zážitek

S touto vanou získáte v koupelně dokonalý luxusní zážitek. Její rozměry a moderní design umožňují nejen využití pro relaxaci, ale i pro denní rannou hygienu. Kombinace smaltované oceli a antiskluzové povrchové úpravy zajišťuje, že tato vana zůstane trvanlivá a zachová si svůj původní vzhled po mnoho let.

Saniform V4 Star 160x70 cm smaltovaná ocel

Závěr

Pokud hledáte vanu moderního designu, který zároveň zajišťuje bezpečnost, je tato vana ideálním řešením pro vás.

Pro více informací o této vaně a její koupi navštivte nabyteklevneji.cz. Na tomto odkazu https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/specialni-vana-kaldewei-saniform-v4-star-160m70-cm-smaltovana-ocel-134334010001 najdete přehledný popis a fotografie této vany.

Publikováno
V rubrikách MEDA