Květinový dekor pro váš interiér – DekorStyle Květináč Nila bílý 32 cm

Rostliny v místnosti dodají kouzlo a navodí příjemnou atmosféru. Květináč bude dokonalým doplňkem parapetu nebo balkonu. Květináč je vyrobený z keramiky a dokonale ladí s kovovým, lakovaným stojanem. Duo, které můžete bez problémů umístit na kryté terase a vyhnout se tak přímému kontaktu s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Tento květináč se stane stylovou ozdobou každé domácnosti.

Vyberte si květináč Nila pro váš interiér

Pokud máte rádi svěží, přírodní barvy a stylové provedení, květináč Nila bílý 32 cm je pro vás tou pravou volbou. Vyberte si z dalších produktů ze série Květináč Nila a doplňte tak svůj interiér do jednoho stylu.

DekorStyle Květináč Nila bílý 32 cm

Květináče Nila jsou vyrobeny z kvalitní keramiky v kombinaci s kovovým stojanem v barvě zlata. Tyto květináče jsou naprosto dokonalým doplňkem každé moderní domácnosti. Láká vás glamour styl a zlaté doplňky? Pak si vyberte květináč v barvě zlatého kovu.

DekorStyle Květináč Nila zlatý 32 cm

Materiál, barva i styl jsou pečlivě vybírány tak, aby se dobře skladovaly s ostatními doplňky v domácnosti. Každý z květináčů má průměr 13 cm a výšku 32 cm. Mohou být umístěny na parapetech, za okny, na stolcích nebo na nábytku. Díky svému elegatnímu a modernímu designu okamžitě ozdobí váš interiér.

Neodolali jste a chcete si pořídit květináč Nila? Objednávejte na našem eshopu interierio.cz a užijte si styl a eleganci, které květináč Nila nabízí.

Publikováno
V rubrikách MEDA