Kvalitní Bonellová matrace MALAGA 80×200 cm s výškou 16 cm pro pohodlný spánek

Vybrat si kvalitní matraci je důležité pro příjemný noční spánek. Proto je tu matrace Malaga, kterou si oblíbíte hned na první pocit. Bonellová matrace Malaga 80×200 cm s výškou 16 cm je jednoduše klasickým modelem pružinové matrace, který nabízí vysoký komfort při spánku. Bonellová pružina, ze které je matrace vyrobena, se totiž vyznačuje vysokou pevností a odolností. Krom toho má tento typ pružin povrchovou pružnost, funguje jako celek a se vzrůstajícím tlakem roste výtlačná síla.

Bonellová matrace Malaga 80x200

Silné stránky matrace Malaga

1. Vložka se skládá z odolných bonell pružin: Výhodou bonell pružin je, že se optimalizují pro vaši váhu a tvar těla, což umožňuje rovnoměrné rozložení váhy a tím pádem snížení tlaku na klouby a páteř.

2. Oboustranná bonellová matrace: Základem pro dlouhodobou kvalitu a pohodlný spánek je zdravé prostředí. Bonell pružiny jsou příjemné a vzdušné, což umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu.

3. Bonellová matrace pokrytá elastickou certifikovanou polyuretanovou pěnou: Elastická polyuretanová pěna přizpůsobí svou tvarovou stálost výhradně vašemu tvaru těla, čímž zajistí maximálním pohodlí.

Vlastnosti této matrace

Potah matrace je plnohodnotně snímatelný pomocí ZIPu: Tento důležitý detail usnadní údržbu a praní vaší matrace. Potah můžete prát šetrně na 40°C.

Obsahuje bonellové pružiny: Tyto pružiny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zajišťuje vysokou pevnost a odolnost matrace.

Polyuretanová PUR pěna: Tento druh pěny se vyznačuje dobrou elasticitou a tvarovou stálostí, takže se bude přizpůsobovat vašim pohybovým návykům.

Matrace má kanálky pro přísun vzduchu a větrání: Díky této funkci se matrace snadno vyvětrá a netvoří se v ní vlhkost a plísně.

Netkaná textilie odolná vůči klimatizaci: Netkaná textilie na matraci je vyrobená tak, aby usnadnila odvádění vlhkost z těla a snižovala tak pocení.

Investujte do svého zdraví s kvalitní Bonellovou matrací Malaga 80×200 cm. Díky jejímu klasickému designu a jednoduchosti bude skvělou volbou nejen pro dospívající, ale také pro osoby těžší, a to díky své odolnosti. Vybírejte kvalitní produkty a užívejte si příjemného spánku, což je základem zdravého života! Pokud vás tato matrace zaujala, najdete ji na stránce www.maliboo.cz.

Publikováno
V rubrikách MEDA