Koupelnová baterie Grohe Eurosmart Cosmopolitan bez výpusti – čistě elegantní design i funkčnost


Koupelnová baterie Grohe Eurosmart Cosmopolitan

Oblý design s chromovým provedením

Koupelnová baterie Grohe Eurosmart Cosmopolitan bez výpusti je v moderním a oblém designu, který se hodí do každé koupelny. Navíc má krásné chromové provedení, které bude ladit s ostatním zařízením koupelny.

Výška a rozměry baterie

Výška baterie je 12,2 cm a ramínko se nachází ve výšce 9,8 cm. Tyto rozměry jsou dostatečné pro každodenní použití a umožňují snadnou manipulaci s baterií.

Funkčnost a spolehlivost

Baterie Grohe Eurosmart Cosmopolitan bez výpusti je nejen krásná a moderní, ale také velmi funkční a spolehlivá. Díky svému pevnému a velmi kvalitnímu provedení od renomovaného výrobce Grohe, můžete očekávat dlouhou životnost a kvalitní funkčnost baterie.

Detail baterie Grohe Eurosmart Cosmopolitan

Jednoduchá montáž a údržba

Montáž této baterie není složitá a lze ji zvládnout i začátečník. Stačí si přečíst návod k použití a postupovat podle něj. Důležité je mít správné nástroje k montáži, aby byla baterie pevně a bezpečně připevněna k umyvadlu. Údržba této baterie je velmi snadná, stačí ji pravidelně čistit jemnou houbičkou a čistou vodou. Nepoužívejte agresivní čistící prostředky, které by mohly poškodit chromové provedení baterie.

Odkaz na nákup baterie

Pokud vás tento popis baterie zaujal a chtěli byste si ji zakoupit, neváhejte kliknout na odkaz na Maliboo.cz, kde baterii naleznete za výhodnou cenu a kvalitní servis daného prodejce.

Publikováno
V rubrikách MEDA