Konferenční stolek KIERAN od BIZZOTTA – Elegantní design a kvalitní zpracování pomocí čísla 0746652!

Nabízíme vám jedinečný konferenční stolek KIERAN od italské firmy BIZZOTTO. Tento moderní kousek nábytku bude okouzlujícím doplňkem vašeho bydlení. Ocelová konstrukce, která připomíná kulatou klec, skleněná deska v černé barvě a stabilní provedení jsou jen některými z vlastností tohoto stolku.

O PRODUKTU

Stolek se vyznačuje elegantním designem a kvalitním zpracováním a to díky použití materiálů nejvyšší kvality. Ocelová konstrukce je zhotovena podle nejvyšších standardů a je velmi stabilní. Skleněná deska v černé barvě dodává stolku luxusní vzhled.

Výhodou tohoto stolku je unikátní provedení, které připomíná kulatou klec, což poskytuje pocit svobody a lehkosti. Stolek KIERAN můžete umístit do minimalistických, industriálních i moderních prostor a vždy bude působit elegantně a stylizovaně.

Stolek KIERAN je k dispozici v menší velikosti a lze je kombinovat do jednoho celku. Kombinace menších a větších stolků KIERAN vytvoří v interiéru harmonickou rovnováhu a vzdušný vzhled.

S ČÍM LADIT

Konferenční stolek KIERAN je velmi elegantní a stylový kousek nábytku, který se hodí k mnoha interiérům. Pokud chcete vyniknout a dodat vašemu bydlení šmrnc a styl, je tento stolek tou správnou volbou. KIERAN se skvěle kombinuje s jiným moderním nábytkem v podobném odstínu.

Chcete-li vyniknout a být v trendu, doporučujeme vám kombinaci tohoto stolku s křesly BIZZOTTO v moderním designu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Stolek KIERAN je vyroben z ocelové konstrukce a černě barvené skleněné desky. Rozměry stolku jsou výška 38 cm a průměr 80 cm. Montáž stolku není nutná a péče o stůl zahrnuje jen obyčejné utírání mokrým hadříkem.

Bizzotto konferenční stolek KIERAN tmavý o80cm 0746652

ZÁVĚR

Stolek KIERAN od BIZZOTTA přináší do vašeho interiéru eleganci, styl a luxusní design. Jedinečné provedení stolku určitě zaujme vaše hosty a doplní váš domov. Použité kvalitní materiály a pečlivé provedení zaručí jeho funkčnost a dlouhou životnost.

Pokud chcete být styloví a kvalitní nábytek představuje pro vaše bydlení důležitý element, je konferenční stolek KIERAN jednoznačně tou nejlepší volbou!

Objednat můžete zde: BIZZOTTO konferenční stolek KIERAN tmavý o80cm 0746652

Publikováno
V rubrikách MEDA