Koňaková hnědá rohová pohovka z recyklované kůže Bonami Selection Fairfield – luxusní design a kvalita!

Pohodlí pro celou rodinu


Na této rohové pohovce Bonami Selection Fairfield pro 4 osoby se uvelebí celá rodina. Navíc díky středně tvrdému sedáku a výplni z PUR pěny bude posezení na ní opravdu jedna radost.

Potah z recyklované kůže


Koňaková hnědá pohovka Bonami Selection Fairfield je vyrobena z recyklované kůže, což ji dělá nejen velmi stylovou, ale zároveň ekologickou. Vsaďte na jedinečný design pohovky Bonami Selection Fairfield, který vydrží stylový dlouhá léta.

Vysoká kvalita a komfort


Velkou výhodou této rohové pohovky je nejen její nádherný design, ale také vysoká kvalita a komfort. Vyplněna je PUR pěnou, která přispívá k pohodlnému posezení.

Nadčasové provedení


Pohovka Bonami Selection Fairfield je k mání v nadčasovém provedení s potahem z umělé kůže, který dodává tomuto kusně nábytku luxusní vzhled.

Odkaz na produkt


Chcete si také pořídit tuto luxusní a nadčasovou koňakovou hnědou rohovou pohovku z recyklované kůže Bonami Selection Fairfield? Máme pro Vás právě ten správný odkaz:

https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/konakove-hneda-rohova-pohovka-z-recyklovane-kuze-bonami-selection-fairfield-pravy-roh-282-cm

Závěr


Pohovka Bonami Selection Fairfield je skvělým způsobem, jak si vychutnat stylový a pohodlný posez. A navíc si u této pohovky můžete být jisti, že jste přispěli ke zlepšení životního prostředí díky jejímu potahu z recyklované kůže.

Publikováno
V rubrikách MEDA