Kancelářská židle BREVIRO v elegantní černé barvě – recenze a specifikace

Kancelářská židle BREVIRO je moderním kusem nábytku pro každou kancelář nebo pracovnu. Není to jenom obyčejná židle, ale ergonomická kancelářská židle s područkami a houpacím mechanismem s aretací v základní poloze a nastavitelnou silou protiváhy.

Základní parametry a rozměry

Kancelářská židle BREVIRO je k dispozici v černé barvě, což jí dodává elegantní a profesionální vzhled. Rozměry židle jsou následující:

  • Celková šířka: 58 cm
  • Šířka sedáku: 46 cm
  • Hloubka sedáku: 47 cm
  • Celková výška: 113-122 cm
  • Výška sedu: 44-53 cm

Židle je vyrobena z kvalitních materiálů a její sedák je prodyšná tkanina s molitanem zaručující pohodlné sezení i při dlouhodobém užívání. Opěrák je vyroben z síťky a podhlavník z ekokůže.

Základní mechanika a nosnost

Kancelářská židle BREVIRO disponuje ocelovým chromovaným křížem s průměrem 640 mm. Plastová kolečka o průměru 50 mm jsou určena pro měkké povrchy a snadno se posouvají. Židle má pevné područky s plastovým topem a podhlavník je součástí síťovaného opěráku. Nosnost židle je 120 kg, což ji činí vhodnou pro většinu uživatelů.

Pro více informací o kancelářské židli BREVIRO, navštivte stránku produktu.

Záruka

Kancelářská židle BREVIRO je kvalitním a spolehlivým kusem nábytku, na který se můžete spolehnout. Proto je záruka na tuto židli 24 měsíců, což vám dává klid vědomí, že pokud by náhodou došlo k nějaké závadě, tak bude rychle a kvalitně vyřešena.

Kancelářská židle BREVIRO

Kancelářská židle BREVIRO je skvělou volbou pro každého, kdo tráví dlouhou dobu v práci nebo při studiu. Ergonomický design židle zaručí pohodlné sezení, její černá barva poskytne elegantní vzhled a pevná konstrukce zaručí dlouholetou životnost.

Publikováno
V rubrikách MEDA