Hoorns Nugátová látková rohová pohovka Twilight 274 cm – levá strana


Nadčasový design s pohodlím

je nadčasovým kouskem nábytku, který zaujme každého návštěvníka Vašeho interiéru. Pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů a její čalounění poskytuje ty nejvyšší standardy pohodlí při sezení.

Vyjímečný styl pro Váš interiér

Látkové čalounění pohovky Twilight přidává jemnost a eleganci každému pokoji. Její nadčasový vzhled navíc zaručí, že bude passovat do interiéru i s následujícími generacemi. Díky robustní konstrukci dodává pohovka retro nádech a zároveň ji díky moderním liniím nezařadíme do kategorie starožitností.

Pohodlí a relaxace každý den

Design pohovky Twilight je nejen vizuálně působivý, ale také poskytuje velmi pohodlné místo k sezení. Její rozměry, společně s měkkým polstrováním, umožňují návštěvníkům Vašeho domova si užívat pohodlností celé hodiny. Proto ji znají zákazníci po celém světě jako ideální místo pro relaxaci u večerních filmů.

Kvalita a snadné čištění

Pro udržení stylového vzhledu pohovky Twilight je doporučeno používat bavlněný hadřík namočený vlažnou vodou pro jednoduchým a šetrným čištěním textilie. Díky tomu se nemusíte bát, že by se Vaše oblíbená pohovka po delší době používání ztratila na svém vzhledu.

Závěr

Pohovku Twilight je velmi oblíbená mezi zákazníky po celém světě, díky jejímu nadčasovému designu a pohodlí, které poskytuje při sezení. Jestliže hledáte kousek, který Vám nabídne útulnou relaxaci a nenaruší Váš interiér, pak je právě tato pohovka ideální volbou pro Vás.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Hoorns Nugátová látková rohová pohovka Twilight 274 cm - levá strana

Chci vidět tuhle úžasnou pohovku na vlastní oči!

Publikováno
V rubrikách MEDA