Hnědý koberec od Hanse Home Pure: kvalita a styl do vašeho interiéru v rozměru 80 x 150 cm

Minimalistický koberec Pure svým prostým, jednobarevným designem odlehčí a sjednotí celou místnost. Pokud se snažíte vytvořit domácí prostor, který působí elegantně a stylově, věřte, že hanácký výrobce Hanse Home toto přání dokáže splnit.

Funkčnost a kvalita v jednom

V žádném případě však není ochuzen o praktické vlastnosti. Díky polypropylenovým vláknům se totiž může pyšnit značnou měkkostí, odolností proti znečištění i případnou snadnou údržbou. Zároveň se skvěle hodí do místností s podlahovým topením. To je velkou výhodou pro ty, kteří si chtějí užívat teplo všemi smysly.

Navíc, tento kus je k dispozici v rozměru 80 x 150 cm, což je vhodná velikost pro různá místa, například před dvěřmi, pod křeslem, postelí nebo jiným kouskem nábytku.

Tento model lze pořídit v hnědém provedení, což je skvělá barva, kterou lze snadno sladit s mnoha dalšími barevnými odstíny. Vytvoří tak harmonický celek, který se hodí do různých druhů interiérů a dodá jim příjemnou atmosféru.

Proč zvolit koberec od Hanse Home Pure?

Koberec od Hanse Home Pure je rozhodně kvalitní a zároveň praktický kus nábytku, který se hodí do každého domova. Má totiž všechny vlastnosti, které dnešní nároční zákazníci vyžadují – je měkký a příjemný na dotek, odolný proti nečistotám a velmi snadno údržbatelný.

„Když jsem se rozhodovala, jakého koberec bych si do bytu pořídila, uvažovala jsem především o praktičnosti. Vždyť žijeme v Honzově bytě s kočkou, takže bylo jasné, že budou občas vadit chloupky a nečistoty. Na druhé straně jsem ale chtěla něco, co bude i esteticky pěkné. Nakonec jsem zvolila tento model od Hanse Home Pure a jsem s ním opravdu spokojená. Je měkký, pěkně se na něm chodí a nejdůležitější je, že snadno udržuji. Ohledně barvy jsem neměla moc dilemat – hnědá prostě vždycky sedne,“ sdělila nám své zkušenosti se zákaznickou výrobkem Monika P.

Hnědý koberec od Hanse Home Pure

Pokud se vám tento koberec líbí, můžete si ho zakoupit na e-shopu Velký nábytek. Na této internetové stránce najdete širokou nabídku různých typů a velikostí koberců všech možných barevných odstínů. Díky tomu máte možnost vybrat si ten správný kousek, který dokáže splnit vaše požadavky a nároky.

„Mám v obývacím pokoji velkou pohovku a velkou televizi, takže jsem chtěla nějaký koberec, který by k tomu ladil. Nakonec jsem zvolila hnědou variantu od Hanse Home Pure a je to skvělá volba. Koberec se mi hodně líbí, má kvalitní zpracování a příjemný materiál. Navíc nekusá do kapsy, takže mi nebylo nic jednoduššího než sáhnout po peněžence a zakoupit si ho,“ doplnila následně Pavla K., která si tento koberec pořídila na stejném e-shopu jako Monika P.

Praktický a zároveň stylový koberec od Hanse Home Pure je takovým kouskem nábytku, který dokáže dodat interiéru na kvalitě. A protože se vyrábí s akcentem na kvalitní materiály, můžete si být jisti, že investování do něj nebyla chyba.

Hnědý koberec od Hanse Home Pure

Navštivte internetový obchod Velký nábytek a vyberte si svůj nový koberec. Díky jeho snadnému ovládání a širokému sortimentu zjistíte, že je to ideální místo pro nákup různých druhů nábytku. Navíc vám při výběru určitě nevadí příjemná a ochotná obsluha, která ráda poradí s výběrem toho správného typu.

Publikováno
V rubrikách MEDA