Fialové křeslo pro stylový interiér – Max Winzer Norwin Velvet


Kolekce Norwin

Pokud hledáte nadčasový styl a zároveň zářivý glamour, zvolte norwinskou kolekci německé rodinné značky Max Winzer. Tato kolekce nabízí elegantní, prvotřídní sedací nábytek, jehož design byl inspirován slavným modelem jménem Chesterfield.
Max Winzer působí na trhu čalouněného sedacího nábytku již od roku 1945 a své produkty zaměřuje na vysokou kvalitu, funkčnost a spolehlivost, což je potvrzeno i zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

O Norwin křeslech

Norwin křesla jsou vyrobeny z kvalitní, hebké sametové textilie, která vypadá krásně a nabízí také vysokou odolnost. Již po prvním pohledu je zřejmé, že se jedná o luxusní kus nábytku, který dodá každému interiéru zářivý lesk. Jeho fialová barva potom dokáže navodit okouzlující atmosféru.

Křeslo je zároveň velmi pohodlné a ergonomické: nabízí široká sedadla a robustní opěrky s vyššími opěradly v oblasti hlavy.
V této kolekci lze vybírat mezi několika odstíny fialové a modré, což umožňuje snadnou kombinaci s prestižními doplňky, jako jsou koberce a polštáře.

Martindale test

Pokud se obáváte o dbestojnost vašeho nábytku, bude vás určitě zajímat Martindale test. Tento test slouží k ověření odolnosti dané textilie proti opotřebení.

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který se stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

Pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností. A Norwin křesla od Max Winzer mají hodnotu Martindale až 40 000 cyklů, což znamená, že jsou velmi odolná a vydrží mnoho let.

Pro ty, kteří vyžadují kvalitu, luxus a styl, jsou Norwin křesla z Max Winzer tou nejlepší volbou. Fialovou barvu lze snadno kombinovat s ostatními barvami a dodá vašemu interiéru dokonalý vzhled. Pro více informací a prodej si můžete prohlédnout stránky našeho e-shopu.

Publikováno
V rubrikách MEDA