Eglo STROPNÍ SVÍTIDLO – Ideální volba pro moderní interiér!


Chcete udělat váš interiér moderním, ale zároveň útulným? Pak je Eglo STROPNÍ SVÍTIDLO tou pravou volbou! Toto svítidlo je vyrobeno z kombinace kovu a plastu v černé a bílé barvě. Díky tomu, že má svítidlo rozměry, 52,5/31/6 cm, dokáže lépe osvětlit větší prostory.

Popis produktu

Svítidlo disponuje jedním zdrojem světla o výkonu 22W, které dokáže rozsvítit místnost až na 2500 lumenů. Světlo má teplotu 3545K, která je ideální pro většinu interiérů. Proto se hodí pro rozsvícení obývacích pokojů, kuchyní či ložnic.

Základní informace o Eglo STROPNÍM SVÍTIDLu:

  • Barva: černá/bílá
  • Styl: moderní
  • Typ světelného zdroje: LED
  • Maximální výkon světelného zdroje: 1×22 W
  • Světelný tok: 2500 lm
  • Teplota světla: 3545K
  • Životnost: 30 000 hodin
  • Šířka: 52,5 cm
  • Výška: 31 cm
  • Hloubka: 6 cm

Toto svítidlo dodáme s 30 000 hodinovou životností, takže vám poskytne dlouhodobé osvětlení. To znamená, že si užijete krásné osvětlení dlouho, aniž byste museli vyměnit světlo.

Montáž a použití

Svítidlo je snadno instalovatelné a je vhodné pro běžné zapojení do elektrické sítě. V balení jsou také přiloženy instrukce, které vás krok za krokem provedou samotnou montáží. Proto nemusíte být odborníkem na elektřinu, abyste svítidlo mohli nainstalovat.

Svítidlo se hodí pro použití jak v moderních, tak i tradičních interiérech. Jejich jednoduchý styl se hodí k současným trendům v oboru interiérového designu. Díky vysokému výkonu svítidla však dokáže rozsvítit i větší prostory, takže není pouze designovým prvkem, ale i spolehlivým zdrojem světla.

Zakoupení

Pokud jste zaujala kombinace designu a výkonu, zakoupit si Eglo STROPNÍ SVÍTIDLO můžete prostřednictvím našeho eshopu. Stačí kliknout na následující odkaz:

https://www.codina.cz/produkt/eglo-stropni-svitidlo-52-5-31-6-cm

Pokud si nejste jisti, zda je toto svítidlo pro vás to pravé, neváhejte nás kontaktovat a zeptat se našich odborníků. Všude, kde můžete vidět světlo Eglo, se cítíte dobře – jste uvnitř jedinečné atmosféry.

Zakoupit si můžete například na eshopu Codina.cz za příznivou cenu.

Závěr

Eglo STROPNÍ SVÍTIDLO je dokonalou volbou pro moderní interiéry, kde je důležitý nejen design, ale i vysoká kvalita a výkon světla. Díky svým vlastnostem je vhodné pro velké prostory a dokáže je rozsvítit na vysokou intenzitu světla. Svítidlo lze snadno instalovat a používat. Pokud tedy hledáte moderní, ale zároveň spolehlivou volbu, Eglo STROPNÍ SVÍTIDLO je tou správnou volbou pro vás!

svítidlo
Publikováno
V rubrikách MEDA