Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom – praktický doplněk pro koupelnu


Dávkovač na tekuté mýdlo

Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom je skvělým pomocníkem do vaší koupelny. Umožňuje vám přesně dávkovat tekuté mýdlo, což je praktické nejen z hygienického hlediska, ale také z ekonomického. Mýdlo vám tak rychle nevybíjí, ani nepřetéká z nádoby na umyvadlo.

Nádobka z matovaného skla

Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom má nádobku z matovaného skla, což vypadá elegantně a moderně. Sklo také působí vzdušněji, než klasické plastové nádoby na mýdlo. Nádobka má objem 250 ml, takže se do ní vejde dostatečné množství mýdla a nemusíte ji tak tak často doplňovat.

Pumpička mosaz / chrom

Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom má pumpičku ze dvou materiálu – mosazi a chromu. Tento materiál vypadá velmi moderně a elegantně a navíc je i odolný. Pumpička umožňuje přesné dávkování mýdla a snadné ovládání dávkovače.

Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom - praktický doplněk pro koupelnu

Na https://www.naradi-cz.cz/produkt/davkovac-mydla-nimco-keira-chrom-ke22031wt26-2 si můžete dávkovač mýdla Nimco Keira chrom zakoupit. Cena je velmi přijatelná a získáte tak kvalitní a praktický doplněk do koupelny.

Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom - praktický doplněk pro koupelnu

Závěr

Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom je praktický doplněk do každé koupelny. Umožňuje vám přesné dávkování mýdla, vypadá moderně a elegantně a navíc vám ušetří náklady na mýdlo. Doporučujeme vám tento dávkovač mýdla zakoupit, určitě na něj nebudete litovat.

Publikováno
V rubrikách MEDA